Ostatní

Mé knížky o králíčkách

28. srpna 2015 v 22:01 | Edeal
Ahoj, tak tenhle článek bych chtěla věnovat dvěma knížkám o králíčkách, které mám doma. Obě dvě jsem dostala od kamarádek, ale jsou opravdu zajímavé =)

PROPET 2015

29. června 2015 v 15:02 | Edeal
Ahoj, ano, ozývám se =D Na blog jsem ještě nezapomněla =D Ale musím se přiznat, že teď momentálně mám myšlenky úplně jinde. No, ale teď k tématu =)
V neděli 28.6. jsem byla v Brně na PROPET. Myslím si, že spousta z vás ví o co jde, ale určitě jsou tu i tací, kteří to neví. Tak vám to tedy trošičku představím =)
PROPET je akce se zvířaty. Pořádá se každé dva roky v Brně na výstavišti. Je to strašně obrovský prostor má přes km2 a všude jsou zvířátka. Každé PROPET je trošičku jiné, ale podstatu má stejnou. Tento rok tam byla výstava koček, psů a potkanů. Hlasovala jsem pro nejhezčího =D Dále tam byly krásné vystoupení s koňmi. To jsem úplně žasla, jací byli krásní a šikovní! V životě jsem tohle neviděla! Co dokázali dělat s nohama... Prostě to bylo boží! A ke konci se tam ještě s tou jezdkyní postavil na zadní... Ještě teď to vidím. Opravdu nádhera. Dále tam byli včelky, krávy (prostě hospodářská zvířata) a výstava myslivosti, ale ta mě tolik nezajímala =) Ale byla tam vycpaná žirafa =D No a jako hřeb toho všecho, tedy proč jsem tam vlastně jela, byl králičí hop ♥ Nikdy jsem na závodech KH nebyla, a proto to byl pro mě nezapomenutelný zážitek! Králíčci byli opravdu moc šikovní! Viděla jsem všechny disciplíny, kromě parkuru, protože jsme sedli na špatnou ,,šalinu" , a tak jeli na druhou stranu. Tak, že jsme to prostě nestihli =D No, stane se =D
V budoucnu by jsem chtěla i Čiki přihlásit na závody tak, že jsem se jela i podívat, jak takové závody vypadají a jak vlastně probíhají.
Dále jsem byla na přednášce o králičím hopu. V podstatě nic nového jsem se nedozvěděla, ale ta paní, krterá o tom mluvila byla moc milá. A přednáška mě opravdu bavila.

Náš kanál na YouTube H&E

22. května 2015 v 15:35 | Edeal
Ahojky =) chci vám říct, že jsme si s Hanif založily společný YT kanál. Jmenujeme se H&E. Před tím jsme měla každá zvlášť, ale z jistých důvodů, jsme si je zrušily (tedy aspoň já, nevím, jestli i Hanif, ale plánuje to =D). No a teď jej tedy máme spolu. Na kanál jsme přidaly všechny naše starší videa, tak, že tak =) A taky jsme si řekly, že by bylo fajn mít aspoň nějaké odběratele, aby jsme videa nedělaly jen tak. Tím chci říct, že budeme strašně moc rády za každý odběr, like, komentář... Prostě za jakoukoliv podporu!

O jeden hladový krk více...

18. dubna 2015 v 10:52 | Edeal

Ahoj, možná si někdo z vás vzpomene na článek, kde jsem psala o tom jak někdo vyhodil kotě do větrolamu a my jsme jej odchitily (Pokud ne, a chcete si ho přečíst, tak ZDE). Koťátku jsme naštěstí našli krásný nový domov, kde se má určitě moc dobře. Nedávno jsme ho vezli na kastraci, jelikož ho má pán, který je už starý a tohle by jaksi neudělal. Však znáte staré lidi =) Už je z něho pěkný macek! A to doslova! I přes to, že to koťátko byla kočička, tak se jmenuje Macek =D Ale to jméno jsem nevymýšlela já, ale ten pán... =D

Pet tag 4

13. března 2015 v 16:04 | Edeal

Ahoj, tak po celkem dlouhé době mě zase někdo nominoval na TAG. Jak už vidíte jde o Pet tag. Nominovala mě *Rosa*, tak děkuji za nominaci a jde se na to =)

Přáníčko od Wales, malá prosba

23. prosince 2014 v 16:08 | Edeal
Ahoj, asi hodně lidí tohle přáníčko už vidělo, ale já ho sem stejně musím dát! Je strašně moc krásné! A za tohle přáníčko děkuji Wales. Je to od ní moc milé =)

Diplomek od Molly, Hanif a obrázek od Sidney

19. prosince 2014 v 18:01 | Edeal
Tak se mi tu postupem času nahromadilo celkem dost odměn. Tak jsem se rozhodla, že je sem dám =)
Chci vám moc poděkovat! Vše se mi strašně líbí a jsem za to ráda =)

Diplomek od Hanif

Dog tag

13. prosince 2014 v 10:18 | Edeal

Ahoj, tak Molly mě tagovala na pet tag. No tak jdu na to =)

Diplomek od Wales a Sidney

10. listopadu 2014 v 18:40 | Edeal
Ahoj, tak dnes přidávám opět další diplomky =)
Tenhle je od Wales. Mně se strašně moc líbí! Ten mopsík tam♥
Děkuji mockrát!A tehle je od Sidney! Taky se mi opravdu moc líbí! Ten dušík tam =D

Diplomek od Nessi

2. listopadu 2014 v 18:04 | Edeal
Ahoj, přidívím sem opět diplomek. Tentokrát od Nessi. Je an něm, cituji: ,,Andula z tábora se svojim hříbětem Amy". To je úžasné, že je tam vlastní fotka! Moc se mi líbí, ještě jednou děkuji"

Pet tag 3

1. listopadu 2014 v 22:10 | Edeal
Ahoj, tak je tu už v pořádí třetí pet tag. Nominovala mě Cat. Tak moc děkuji a jde se na to:

Diplomek od Hanif

30. října 2014 v 18:01 | Edeal
Ahoj, dostala jsem od Hanif diplomek za bleskovou. Strašné se mi líbí! No, řeknete sami, není ten pejsek k sežrání? =D
Opravdu moc děkuji!

Friends tag

29. října 2014 v 11:49 | Edeal

Ahoj, tak po takovém nenápadném upozornění jsem si vzpoměla, že jsem zapoměla =D napsat friends tag, na který mě tagovala Hanif. Tak, aby se Hanif nehněvala, tak jsem se rozhodla, že ten tag udělám i když se zpožděním. No, ale pořád lepší se zpožděním než vůbec =D No, tak jdu na to =)

99 otázek

24. října 2014 v 14:43 | Edeal

Ahoj, tak Jerry mě tagovala na 99 otázek! Tak děkuji a jdu na to =)
CO BYL TVŮJ....
1. Poslední nápoj? Sirup
2. Poslední telefoní hovor? Teď už nevím...
3. Poslední SMSka? S kámoškou
4. Poslední písnička, kterou si poslouchala? Taky už nevím
5. Naposled, co jsi plakala? Hmm... Někdy minulýž týden asi =D Já fakt nevím =D

Odměny od Sidney

12. října 2014 v 17:43 | Edeal
Ahoj, tak dnes přidávám odměny, které jsem dostala od Sidney. Bylo to za takovou obrázkovo-anonimní soutěž (nevím, jak to nazvat =D) Tak, že Ti chci Sidney moc poděkovat! Hodně moc se mi ceny líbí! A musely Ti dát určitě zabrat!

Diplom od Katy<3

2. října 2014 v 17:25 | Edeal
Ahoj, tak sem přidávám diplom od Katy<3. Moc se mi líbí, myslím si, že si Katy<3 jen vymýšlí, že neumí grafiku =D. No, uznejte sami! Fakt díky!

Nominace od KatQy

2. září 2014 v 14:19 | Edeal
PRAVIDLA:
- napiš o sobě 10 věcí
- odpověz na otázky blogerky, která tě nominovala
- nominuj 5 blogerů
- vymysli jim otázky

Diplom od Nikky Betyska

26. srpna 2014 v 13:20 | Edeal
Ahoj, tak už jsem zpátky! V Chorvatsku bylo nádherně! Vyšlo nám počasí, voda byla teplá a náramně jsem si to užila! Jela bych znova =D
No a teď k diplomu, který mám od Nikky Betyska. Dostala jsem ho za soutěž, kterou pořádala.
Diplom se mi osobně strašně líbí! Děkuji.

Pozastavení- dovolená

13. srpna 2014 v 13:18 | Edeal

Ahoj, chci vám oznámit, že tu nebudu. A to od 14.8- 25.8., jedu do Chorvatska. Tak mě prosím omluvte ze všech kontrol atd. Komentovat nebudu, jelikož tam kde budem ubytováni není wi-fi. Já vím, je to jak za pravěku, ale já s tím nic nenadělám =D A ještě vám chi říct, že vám to nebudu psát na blog, protože jestli chodíte na můj blog a čtete mé články, tak si toho musíte všimnout. A ještě prosím nemažte si mě z affs, oblíbených, kamarádů atd., až se vrátím, slibuji vám, že vše doženu =)
P.S.: Kdyby si někdo chtěl objednat grafiku, tak ať klidně objedná. Udělám to, až se vrátím=)

Pet tag 2

7. srpna 2014 v 18:24 | Edeal

Ahoj, KatQy mě nominovala na pet tag. Sice jsem už jeden dělala, ale byly tam jiné otázky. Tak moc děkuji =)
 
 

Reklama