Červen 2015

PROPET 2015

29. června 2015 v 15:02 | Edeal |  Ostatní
Ahoj, ano, ozývám se =D Na blog jsem ještě nezapomněla =D Ale musím se přiznat, že teď momentálně mám myšlenky úplně jinde. No, ale teď k tématu =)
V neděli 28.6. jsem byla v Brně na PROPET. Myslím si, že spousta z vás ví o co jde, ale určitě jsou tu i tací, kteří to neví. Tak vám to tedy trošičku představím =)
PROPET je akce se zvířaty. Pořádá se každé dva roky v Brně na výstavišti. Je to strašně obrovský prostor má přes km2 a všude jsou zvířátka. Každé PROPET je trošičku jiné, ale podstatu má stejnou. Tento rok tam byla výstava koček, psů a potkanů. Hlasovala jsem pro nejhezčího =D Dále tam byly krásné vystoupení s koňmi. To jsem úplně žasla, jací byli krásní a šikovní! V životě jsem tohle neviděla! Co dokázali dělat s nohama... Prostě to bylo boží! A ke konci se tam ještě s tou jezdkyní postavil na zadní... Ještě teď to vidím. Opravdu nádhera. Dále tam byli včelky, krávy (prostě hospodářská zvířata) a výstava myslivosti, ale ta mě tolik nezajímala =) Ale byla tam vycpaná žirafa =D No a jako hřeb toho všecho, tedy proč jsem tam vlastně jela, byl králičí hop ♥ Nikdy jsem na závodech KH nebyla, a proto to byl pro mě nezapomenutelný zážitek! Králíčci byli opravdu moc šikovní! Viděla jsem všechny disciplíny, kromě parkuru, protože jsme sedli na špatnou ,,šalinu" , a tak jeli na druhou stranu. Tak, že jsme to prostě nestihli =D No, stane se =D
V budoucnu by jsem chtěla i Čiki přihlásit na závody tak, že jsem se jela i podívat, jak takové závody vypadají a jak vlastně probíhají.
Dále jsem byla na přednášce o králičím hopu. V podstatě nic nového jsem se nedozvěděla, ale ta paní, krterá o tom mluvila byla moc milá. A přednáška mě opravdu bavila.

Šťastné narozeniny Čiki!

15. června 2015 v 14:31 | Edeal |  Čiki

Ahoj všichni, ano, je to tak, Čikinka má narozeniny! No, tedy měla, ale já se jaksi nemohla dříve dokopat k napsání článku =D Narodila se 13.6. 2013, z čehož vyplívá, že má už celé dva roky! Hrozně to letí... =)
S Čiki jsme její den krásně oslavily =) Myslím si, že jí vůbec nevadilo dostávat samé dobrůdky =D
No, tak tedy začnu, co všechno Čikinka dostala =)