Květen 2015

Fotoalbum březen-květen 2015

31. května 2015 v 19:50 | Edeal |  Fotoalbum

Ahoj, tak po dlouhé době se opět hlásím s nějakýma fotkama. Fotoalbum tu nebylo pěkně dlouho. Je to asi tím, že většinou fotky dávám do deníčků a na fotoalbum mi jich už moc nezbývá. Ale časem se jich vždy pár naskládá. Tak jsem tedy vybrala ty, co jsem na blogu ještě nezveřejňovala. Sice to není nic moc, kvalita je na úrovni mrazu a ani žádný nápad neobsahují =) Ale co už, když jsou v počítači, tak je zveřejním =)

Layout pro Sarah a ikonka pro *Rosu*

29. května 2015 v 20:47 | Edeal |  Objednaná

Ahoj, tak opět je tu objednaná grafika. Jak už vidíte, jde o layout a ikonku. Layout si objednala Sarah, fotky si poslala a pak jsem měla volnou ruku, což mi vyhovovalo =) S layoutem jsem se piplala dost dlouho a admince se líbil, za což jsem velmi ráda ♥ K layoutu měly být ještě popisky a pozadí komentářů.Náš kanál na YouTube H&E

22. května 2015 v 15:35 | Edeal |  Ostatní
Ahojky =) chci vám říct, že jsme si s Hanif založily společný YT kanál. Jmenujeme se H&E. Před tím jsme měla každá zvlášť, ale z jistých důvodů, jsme si je zrušily (tedy aspoň já, nevím, jestli i Hanif, ale plánuje to =D). No a teď jej tedy máme spolu. Na kanál jsme přidaly všechny naše starší videa, tak, že tak =) A taky jsme si řekly, že by bylo fajn mít aspoň nějaké odběratele, aby jsme videa nedělaly jen tak. Tím chci říct, že budeme strašně moc rády za každý odběr, like, komentář... Prostě za jakoukoliv podporu!

Avatary a ikonka pro Caty

18. května 2015 v 13:42 | Edeal |  Objednaná

Ahoj, přidávám sem grafiku, kterou si přéd dlouhou dobou objednala Caty. Moc se omlouvám za spoždění, ale teď momentálně nejsem na PC skoro vůbec.
No ale zpátky k objednávce. Caty si objednala tři avatary kočiček. U toho obrázku kde to koťátko leží s těma lístkama jsem vůbec nevěděla, jak na to. Tak jsem to udělala opravdu móc jednoduše. Myslím si, že by byla i škoda to něčím překrývat, protože je to sám o sobě moc hezký obrázek a jako avatar bude moc hezký jen tak.


A dále ikonku. Ta měla být přeblikávací s pohledem na města z The Sims 4. Ty jsem bohužel nenašla, tak tam jsou z The Sims 3.


Tak kdyby bylo něco v nepořádku, napiš =)

Deníček 7-9.5. 2015

10. května 2015 v 17:24 | Edeal |  Deníček
Ahoj, tak dnes jsem tu s deníčkem. Ve čtrvtek jsme jely s Čiki na očkování, že jsme tam čekaly přes hodinu už ani psát nemusím =D Čiki očkování moc nemusí, ale to asi nikdo ze zvířátek a troufám si říci i z lidí. Tedy za mě určitě ano! =D Ale teď sebou ani necukla! Prostě seděla v přepravce jako by nic! Úplně jsem se divila! Ale mně bylo asi zle za ni =D Já i když vidím jen jehlu na šití už mě obejde mráz =D Paní veterinářka ji dokonce i pochválila slovy: ,,Šikovná kulička" =D Bylo fakt, že v přepravce byla tak nakrčená, že vypadala jako chlupatý balónek =D

Layout+oddělovač+ikonka pro Caty a layout pro Sidney

2. května 2015 v 11:57 | Edeal |  Objednaná

Ahoj, tak dnes sem konečně přidávám grafiku, kterou si objednaly Caty a Sidney. Omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo, ale měla jsem dost nacpaný program, ale i tak jsem nad tímhle všeckým strávila celé dvě dopoledne. A to to ještě nemám ani nastavené =/ Ale všecko bude! =D Snad to během dneška stihnu =)